Esmyworld Güzellik Merkezi - Yayınlayan:

Henüz değerlendirme yok
2

“Güzelliğiniz için profesyonel dokunuşlar.”

Epilasyon

Her kadın pürüzsüz, yumuşacık bir cilde  sahip olmak ister.Günümüzde bu ipeksi teni sürekli kılmak mümkün.Epilasyonla bu kalıcılığı sağlayabilirsiniz.

Pasif Jimnastik

Pasif jimnastik ile kalça eritme,bacak bölgesini sıkıştırma,beden inceltme,göbek,bel ve mide toparlama,doğum sonrasında oluşan sarkmaların giderilmesi sağlanmaktadır.Ödem atılmasına yardımcı olur.

Lenf Drenaj

Çeşitli sebeplerden dolayı vücutta oluşan ödemin atılmasına yardımcı olur.Selülit gidermede,bölgesel zayıflamada ve vücut sıkılaştırmada yapılan uygulamadır.

Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj parlak ve yüzeysel görünen normal makyaja oranla daha doğal görünür.

Kavitasyon ( Bölgesel İnceltme )

Hifu Ultrasound

Radio Frekans

Pasif Jimnastik

Magic Probe

Power Plate

Cildin dış yüzeyine uygulanan ultrasonun yayılması,yağ dokusundaki hücre sıvısında ani ve yüksek basınç değişikliklere dayanan bir yöntemdir. Bölgesel yağlanma ve selülitle ses dalgaları yardımıyla savaşan, cerrahi olmayan bir yöntemdir.

Cilt Bakımı

Sağlıklı görünen bir cilt,moralimizi ve dolayısı ile çevremizle olan ilişkilerimizde özgüven sağlar. Güzelsağlıklı görünen bir cilt, biliyoruz ki güzelliğin en önemli parçasıdır.Cildimizin ihtiyaçlarını bilmek,doğasını anlamak ve doğru ürünle,doğru zamanda,doğru uygulamayı yapmak bu konuda uzmanlaşmış olan kişilerin işidir.

G5 Masajı

Hızlı titreşimle ve iterek sıkıştırma yöntemi ile fazla yağların ve selülitli bölgelerin yakılmasını sağlar ve uygulama bölgesinde zayıflama ürünlerinin kullanılması ile birlikte gözle görülür ciddi bir etki elde edilir.

Hak talebi listesi: Esmyworld Güzellik Merkezi

Yanıtla:Mesaj

Giriş Yap Boludabul

Hesap bilgileri e-posta yoluyla teyit edilecektir.

Parolanızı Sıfırla